🌸 TYDZIEŃ DLA KAŻDEJ Z NAS 🌸 - BEZPŁATNE SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI, PROMOCJE
ZOBACZ

Odkryj Ofertę Garden Clinic Gdańsk dla Posiadaczy Kart Multisport Plus!

23.04.24

Czy jesteś posiadaczem karty Multisport Plus i szukasz miejsca, gdzie możesz w pełni wykorzystać jej możliwości? W Garden Clinic Gdańsk mamy coś specjalnego dla Ciebie! Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w komfortowych warunkach.

Fitness&Spa w Garden Clinic:

  1. Siłownia – oferujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia treningowe, które spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i zaawansowanych miłośników fitnessu.
  2. Zajęcia grupowe – Czy chcesz skorzystać z zajęć grupowych? Mamy szeroką ofertę zajęć prowadzonych przez doświadczonych instruktorów, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele zdrowotne i kondycyjne. Przy pierwszej wizycie w naszym klubie prosimy o poświęcenie 5 minut na stworzenie konta w systemie, dzięki czemu otrzymasz dostęp do aplikacji umożliwiającej samodzielne zapisywanie się na zajęcia.
  3. Sauna i basen – Po intensywnym treningu nic tak nie relaksuje i nie regeneruje jak sesja w saunie lub chwile spędzone w naszym basenie z dyszami masującymi i przeciwprądem.

Informacje dodatkowe:

Każde wejście z kartą Multisport Plus, a także Senior i Student, wiąże się z dopłatą 15 zł.

Informacje praktyczne:

  • Adres: Garden Clinic Gdańsk, Piecewska 31
  • Telefon: +48 587 42 42 42
Fitness & SPA
crossmenuchevron-down