🌸 TYDZIEŃ DLA KAŻDEJ Z NAS 🌸 - BEZPŁATNE SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI, PROMOCJE
ZOBACZ

Strefa Spa

Formularz zgłoszeniowy

Kontakt
STREFA RELAKSU

Nasza strefa Wellness & SPA

Strefa Wellness w Garden Clinic to wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska, które zostało stworzone z myślą o wymagających Klientach poszukujących spokoju, ukojenia i regeneracji po trudach dnia codziennego. Dzięki zastosowaniu unikatowych rozwiązań prozdrowotnych możesz skorzystać z możliwości relaksacyjnych, które pozwolą Ci pozbyć się uczucia napięcia i zmęczenia.
Strefa relaksu to miejsce gdzie będziesz mógł poddać się rytuałom zdrowotnym odprężającym takim jak: terapie inhalacjami ziołowymi.

Dodatkowo, w naszej sekcji Wellness znajdują się gabinety masażu, gdzie nasi specjaliści wykonują między innymi: masaż klasyczny całego ciała, masaż relaksacyjny czy masaż sportowy. Prowadzimy również masaże rehabilitacyjne uzupełniające proces leczenia, o których przeczytasz w zakładce zabiegi fizykoterapeutyczne.
STREFA SPA

Do Twojej dyspozycji pozostawiamy

Strefę saun

w której znajdziesz saunę fińską oraz łaźnie parową. To idealna propozycja, jeśli po intensywnym dniu chcesz zniwelować ból i napięcie mięśni oraz złagodzić objawy zmęczenia wywołane stresem i zanieczyszczeniami środowiska. Łaźnia fińska, będąc jedną z najgorętszych saun, łączy zalety regeneracji oraz detoksykacji organizmu i pozytywnie wpływa na Twój metabolizm, wspomagając odchudzanie. Łaźnia z parą z wody wspomaga pracę odnowy komórek, oczyszcza, nawilża i wygładza skórę, ujędrnia i uelastycznia cerę oraz przyspiesza metabolizm.

Sauny czynne od godziny 15:00.

Tepidarium

czyli miejsce stworzone do wypoczynku, wyposażone w kamienne podgrzewane leżaki. Dzięki połączeniu przyjemnego ciepła i niskiej wilgotności, tepidarium działa odprężająco i poprawia samopoczucie. Przebywanie w pomieszczeniu sprzyja eliminacji stresu i regeneracji.

To idealne miejsce do wypoczynku między cyklami saunowania lub na zakończenie pobytu w strefie. Z pomieszczenia mogą korzystać również osoby, którym nie zalecane jest korzystanie z sauny. Tepidarium szczególnie zaleca się osobom zmagających się z problemami z krążeniem, bólami stawów i kręgosłupa.

Basen rekreacyjny i fizjoterapeutyczny

Zajęcia w wodzie zapewniają całe spektrum intensywności i rodzajów wysiłku, od bardzo relaksujących, przez wzmacniające i poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową do ćwiczeń odchudzająco-wydolnościowych.

Tężnię solankową

W naszym tepidarium znajduje się tężnia solankowa, w której seanse korzystnie wpływają na układ nerwowy, oddechowy i krążenia. Haloterapia przyczynia się do obniżenia ciśnienia, oczyszcza drogi oddechowe, co stanowi wsparcie w przypadku astmy czy alergii oraz wspomaga proces relaksacji i regeneracji.
crossmenuchevron-down