🌸 TYDZIEŃ DLA KAŻDEJ Z NAS 🌸 - BEZPŁATNE SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI, PROMOCJE
ZOBACZ

To kompleksowy program, który ma na celu zadbać o Twoje zdrowie, kondycję, a także doskonałe samopoczucie - w końcu tylko Ty sam możesz o to zadbać!

Jakie są korzyści w ramach Karnetu Zdrowia?

Dostęp do nowoczesnej i kameralnej siłowni

Nasza siłownia jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt od polskiego producenta, który zadbał o jego bezpieczeństwo, funkcjonalność, a także o ekologię.

Dzięki maszynom do treningu cardio z serii ECO-POWR™ masz możliwość równoczesnego ćwiczenia i produkowania prądu - nie tylko spalisz tkankę tłuszczową i dostarczysz sobie endorfin, ale także przyczynisz się do zmniejszenia śladu węglowego!

W naszej siłowni panuje przyjazna atmosfera, więc bez obaw będziesz mógł dążyć do sprawności i zdrowia w swoim tempie.

Wstęp do strefy spa

Nic tak nie odpręża jak odpoczynek w saunie po dobrym treningu. W ramach Karnetu Zdrowia otrzymasz dostęp do dwóch saun - suchej i parowej oraz do tepidarium z prawdziwą mini-tężnią solankową!

Zajęcia grupowe

Wolisz zajęcia grupowe? To dobrze się składa, ponieważ mamy dla Ciebie pełen grafik różnorodnych zajęć na każdym poziomie zaawansowania. Nasi instruktorzy, fizjoterapeuci i pozostali klubowicze skutecznie zmotywują Cię do regularnej aktywności fizycznej!

SPRAWDŹ GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Konsultacja z dietetykiem

Dobrze ułożony plan żywieniowy pomoże Ci zadbać o Twoje ciało kompleksowo i szybciej osiągnąć zamierzony efekt.

W zależności od tego, który karnet wybierzesz, będziesz miał możliwość odbycia konsultacji z dietetykiem przed rozpoczęciem ćwiczeń lub nawet co miesiąc.

Analiza składu ciała i wyznaczenie celu

Razem z naszymi trenerami i dietetykiem zaplanujesz swój cel treningowy i będziesz mógł na bieżąco monitorować postępy dzięki analizie składu ciała.

Nawet jeśli teraz nie określisz teraz swojego celu pamiętaj, że poprawa Twojego samopoczucia również może nim być!

Badania

W ramach Karnetu Zdrowia, w zależności od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz miał możliwość regularnego wykonywania badań krwi w zakresie podstawowym lub rozszerzonym oraz EKG.

To pozwoli Ci na bieżące monitorowanie swoich postępów - nie tylko w postaci utraconych kilogramów lub nabytej masy mięśniowej, ale także dowiesz się, jak zmieniła się biochemia i fizjologia Twojego ciała!

Konsultacje ze specjalistami

Dla nas zdrowie to nie tylko smukła sylwetka i prawidłowe BMI.

W ramach Karnetu Zdrowia Premium będziesz mógł skorzystać z konsultacji ze specjalistą z dziedziny fizjoterapii, kosmetologii lub psychologii aż co 2 miesiące!

Zniżki i wydarzenia dodatkowe

Dołącz do społeczności Garden Clinic i ciesz się bezpłatnymi wydarzeniami edukacyjnymi. Co więcej, nasi klubowicze regularnie otrzymują dodatkowe zniżki na nasze usługi, a posiadacze karnetu Premium korzystają ze stałego rabatu na zdrowe i pyszne posiłki w restauracji.

Wygraj zdrowie z Garden Clinic!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami bezpośrednio!

kontakt@gardenclinic.pl

+48 58 742 42 42

crossmenuchevron-down