🌸 TYDZIEŃ DLA KAŻDEJ Z NAS 🌸 - BEZPŁATNE SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI, PROMOCJE
ZOBACZ

Zrównoważony rozwój

Obszary wpływu Garden Clinic

Zrównoważony rozwój jest jedną z podstawowych wartości naszego centrum.
Planując i projektując Garden Clinic wyznaczyliśmy sobie 3 kluczowe obszary naszego wpływu:

Lokalne społeczeństwo

Pracownicy

Środowisko

KLINIKA

Cele Garden Clinic na rzecz Zrównoważonego Rozwoju

Dla każdego obszaru zdefiniowaliśmy konkretny cel, który pomoże nam zminimalizować negatywny efekty naszej działalności, a jednocześnie maksymalnie zwiększać pozytywny wpływ na naszych interesariuszy i środowisko.
Oferujemy kompleksową opiekę zdrowotną, łącząc medycynę, rehabilitację i fitness. Wspieramy Cię w dążeniu do jak najdłuższego życia bez chorób wykorzystując konsultacje wykwalifikowanych lekarzy i najnowocześniejsze urządzenia na rynku. Płynnie przechodzimy z gabinetów rehabilitacyjnych do zdrowej aktywności fizycznej dzięki współpracy fizjoterapeutów, trenerów medycznych, dietetyków i psychologów.

Strategicznymi celami Garden Clinic na rzecz zrównoważonego rozwoju są:

Zapewnienie wysokiej jakości, holistycznej opieki zdrowia, która przyniesie korzyści lokalnej społeczności

Wspieranie rozwoju i dobrostanu naszych pracowników w bezpiecznym i inkluzywnym środowisku pracy

Wykorzystanie możliwych rozwiązań technologicznych wspierających zmniejszenie śladu węglowego działalności

Filozofia Garden Clinic

Od profilaktyki, aż po diagnostykę i leczenie; wszystko zgodnie z najnowszą wiedzą i strategią branży medycznej. Głównym naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług medycznych przez wykwalifikowanych lekarzy różnych specjalizacji, którzy wspólnie pracują na rzecz Twojego zdrowia. Wiemy jednak jak ważna jest zmiana nawyków i stylu życia oraz najszybsza diagnoza, aby zminimalizować występowanie chorób czy kontuzji i konieczności ich leczenia.

Zielona strefa fitness

Przestrzeń siłowni wyposażona jest w urządzenia ECO-POWR™, nasze maty treningowe wykonane są z trzciny cukrowej i nadają się do recyklingu, a na terenie placówki znajdziesz dystrybutory wody filtrowanej.

Naturalne produkty w strefie Welnness

Produkty, które używamy w Strefie Wellness to produkty naturalne, nietestowane na zwierzętach i w biodegradowalnych opakowaniach.

Proekologiczne rozwiązania w restauracji

W naszej restauracji serwujemy sezonowe dania, również w wersji wegetariańskiej. Posiłek na wynos najchętniej zapakujemy w Twój własny pojemnik, ale w razie potrzeby posiadamy w swojej ofercie ekologiczne opakowania na żywność.
crossmenuchevron-down