🌸 TYDZIEŃ DLA KAŻDEJ Z NAS 🌸 - BEZPŁATNE SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI, PROMOCJE
ZOBACZ

Zabiegi High-Tech 20% Taniej

03.07.24

Tylko Teraz: -20% na Wybrane Zabiegi Kosmetologiczne

Od 1 do 15 lipca oferujemy aż 20% zniżki na szeroką gamę naszych zaawansowanych zabiegów kosmetologicznych. To idealny moment, aby zadbać o siebie i skorzystać z najnowszych technologii w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Jak Skorzystać z Promocji?

To bardzo proste! Wystarczy, że zakupicie wybrane zabiegi w okresie od 1 do 15 lipca, a możecie je wykorzystać aż do końca wakacji. To doskonała okazja, aby już teraz zaplanować swoje wizyty i cieszyć się promiennym wyglądem przez całe lato. Z promocji wyłączone są jedynie zabiegi kriolipolizy, oczyszczania wodorowego oraz mezoterapii mikroigłowej.

Dlaczego Warto Skorzystać z Naszej Oferty?

W Garden Clinic stawiamy na najwyższą jakość i nowoczesne technologie. Nasze zabiegi są bezpieczne, skuteczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej z Was. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze specjalistów oraz nowoczesnemu sprzętowi możecie być pewne, że oddajecie swoją urodę w najlepsze ręce.

    Nie Przegap Tej Okazji!

    Nasza promocja to wyjątkowa okazja, aby zaoszczędzić i jednocześnie skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych. Nie zwlekaj, zarezerwuj wizytę już teraz i ciesz się nowym "ja" przez całe lato!

    Do zobaczenia w Garden Clinic!

    crossmenuchevron-down